Szefowa i pracownik

23 maja 2020

W książkach znaleźć zawsze można dużo ciekawych bohaterów, którzy równie dobrze mogliby być naszymi znajomymi, bliskimi przyjaciółmi, a może nawet kochankami? Zarówno, jeżeli chodzi o mężczyzn, jak również o kobiety. Czasem taka myśl chodzi nam po głowie, że ten diabelnie przystojny facet równie dobrze mógłby pojawić się w naszym życiu lub vice versa, jeżeli chodzi o mężczyzn. Tak, wszyscy mają czasem takie myśli i na pewno nie warto się ich wstydzić. W końcu są to tylko i wyłącznie nasze marzenia. Jeżeli ktoś marzy z kolei o fajnej książce, to koniecznie powinien sięgnąć po “Ochroniarz” Meg Adams.

Sukces w młodym wieku

Meg Adams to polska autorka, urodzona w Krakowie, zamieszkała na Śląsku. Żona, matka, niepoprawna romantyczka kochająca dobre romanse, kryminały, “Grę o tron” i słodycze. Lubi robić własnoręczne słodycze. Kobieta, która kocha pisać i dzielić się z innymi swoimi kreatywnymi pomysłami – a jak sama mówi trochę ich jeszcze w głowie ma. Jej debiutancka powieść to “Architektura uczuć”, która została ciepło przyjęta przez czytelników. Teraz czas na kolejny romans z nutką sensacji w tle. Patrząc na Lenę Mejer można powiedzieć jedno – pewna siebie, piękna, inteligentna kobieta sukcesu. Aktualnie stoi ona na czele firmy kosmetycznej, która przynosi nie małe zyski. Dzięki temu Lena na brak pieniędzy nie narzeka. Jednak nie zawsze jej życie było takie szczęśliwe. Była młoda, kiedy straciła rodziców. Na szczęście dom znalazła u Anny – przyjaciółki mamy. Tylko na kilka lat, bo Anna zginęła w wypadku przedwcześnie. Lena nie miała już nikogo na świecie.

Prywatny bodyguard

W spadku odziedziczyła firmę kosmetyczną Anny. Wiele osób mówiło, że Lena sobie nie poradzi, że jest za młoda na to, aby kierować tak prężnie rozwijającą się firmą. Ona jedna pomimo kilku potknięć szła do przodu i pokazała, że umie, że potrafi. Teraz ma 28 lat, pieniądze, sukces i sławę. Ma również listy z pogróżkami, które ktoś wysyła jej coraz częściej. Za radą jednej osoby Lena zatrudnia Nikolaja Aleksandrowa, pół Polaka, pół Rosjanina. Znajomość z tym człowiekiem okazuje się niczym innym, jak…walką dwóch bardzo stanowczych charakterów, która prowadzi powoli do zrodzenia się między nimi czegoś…fajnego. Zaczyna jednak pojawiać się coraz więcej tajemnic z przeszłości – zarówno u Niko, jak również u Leny, które powodują pewne niedopowiedzenia, spory. Czy ich sytuacja rozwinie się na lepsze? Tego dowiemy się z “Ochroniarz“, który jest wspaniałą propozycją do czytania.

Drzewo zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com
Tagi
Kategoria Ochroniarz